– Giełda była dla mnie jako młodego człowieka wychowanego za żelazną kurtyną, synonimem wolnego świata, była synonimem wolnej gospodarki, była Ameryką – powiedział prezydent Andrzej Duda. W piątek mija 30 lat od pierwszej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Z tej okazji prezydent otworzył piątkowe notowania na warszawskim parkiecie…
“Giełda była synonimem wolnej gospodarki, była Ameryką”. Prezydent otworzył piątkowe notowania